Domovská stránka > J > Životnost Zlaté Karty: Jak Dlouho Vydrží A Kdy Ji Obnovit?

Životnost zlaté karty: Jak dlouho vydrží a kdy ji obnovit?

Žlutá karta řidiče se vydává na dobu pěti let (poté je nutné si znovu o ni zažádat) a vyřídit lze na dopravním úřadě tedy na obci s rozšířenou působností - registru vozidel.

Můžete se také zeptat, co je to ofsajd

situace, kdy se hráč snaží odehrát míč směřující přímo na jeho branku, a vědomé (úmyslné) nebo nevědomé (neúmyslné) zahrání, odražení nebo tečování míče. Jestliže hráč provede obranný zákrok, po kterém míčem v ofsajdové pozici zahraje soupeř, jedná se o ofsajd.
Jak získat žlutou kartu?
Žlutou kartu si zařídíte velmi snadno! Stačí si dojít na úřad s rozšířenou působností v místě vašeho bydliště (přesně tam, kde vydávají řidičské průkazy). Pro získání žluté karty není třeba skládat žádné zkoušky!

Jak dlouho trva sezona ve fotbale

První hrací období probíhá ve druhé polovině kalendářního roku. Je nazýváno „podzimní část", začíná ve druhé polovině července a končí na přelomu listopadu a prosince. Druhá část sezóny trvá od konce února do druhé poloviny května (s možností až třítýdenní variability).
A další otázka, jak vznikl fotbal?
V roce 1863 vznikla v Londýně Fotbalová asociace. Jejím prvním úkolem bylo sjednocení pravidel, 8. prosince 1863 tak spatřil světlo světa dokument zvaný Laws of the Game (Pravidla hry). Definitivně se rozešly cesty fotbalu a ragby, ačkoliv pravidla fotbalu ještě stále připouštěla uchopení míče.

Jak pochopit fotbal

Účelem hry je vstřelit gól (z anglického slova goal), čili dostat míč do branky soupeře, povolené je to samozřejmě pouze nohama nebo jinou částí těla kromě rukou. Fotbal se hraje 90 minut na dva poločasy 2 x 45 minut s 15 minutovou přestávkou. Čas stále běží, nezastavuje se při přerušeních hry jako v hokeji.
A další otázka, co řeší vař?
Video asistent rozhodčího (VAR) (anglicky: Video assistant referee) je fotbalový asistent rozhodčího, který přezkoumává rozhodnutí hlavního rozhodčího s použitím video záznamu a sluchátka s mikrofonem pro komunikaci.

Kdo hraje dnes večer fotbal

Televizní program - všechny programy
06:00 07:45Fotbal: ME ve fotbale U19 ženy Česko
09:05 11:00Seattle Sounders FC - Portland Timbers Záznam nejvyšší zámořské fotbalové ligy Major League Soccer
10:45 12:30Real Madrid - Cádiz CF Záznam 18. kola španělské fotbalové LaLigy